DWUWARSTWOWA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

OCHRONA wnęk/profili

DINITROL 1000

Inhibitor korozji o długiej żywotności do uszczelniania wnęk DINITROL 1000 to produkt do ochrony ubytków na bazie wosku o doskonałych właściwościach penetracyjnych. Produkt został opracowany do stosowania w zamkniętych wnękach, drzwiach i innych częściach pojazdów. Zapewnia również doskonałą długotrwałą ochronę części zamiennych, które są przechowywane lub transportowane w warunkach silnie korozyjnych. Produkt jest również stosowany jako inhibitor korozji w produkcji i na rynku napraw samochodów ciężarowych i autobusów.

DINITROL ML

Wysokowydajne uszczelnianie wnęk o doskonałej penetracji DINITROL ML to produkt o wysokiej penetracji, który może nawet penetrować szczeliny, zakładki i skorodowane obszary. Został opracowany do użytku w zamkniętych wnękach, takich jak drzwi, sekcje ram, zawiasy zewnętrzne i szczeliny. Produkt może być stosowany jako inhibitor korozji do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i innych pojazdów na rynku naprawczym. Pomaga niezawodnie zatrzymać zaawansowaną korozję w ubytkach.

DINITROL 977

Przyjazny dla środowiska inhibitor korozji na bazie wody DINITROL 977 to półprzezroczysty, wodny inhibitor korozji do ochrony ubytków w pojazdach, ciężarówkach, autobusach i innych pojazdach wymagających ochrony przed korozją. Może być również stosowany jako uniwersalna ochrona maszyn i elementów maszyn. Produkt jest wodoodporny i posiada doskonałe właściwości penetracyjne. Po wyschnięciu pozostaje praktycznie nieprzylepna powłoka woskowa. Posiada doskonałą odporność na temperaturę do ok. +120 °C. Kiedy DINITROL 977 jest suchy i nagrzany przez słońce lub silnik, nie wydziela konwencjonalnego zapachu wosku do wnęk.

OCHRONA PODWOZIA

DINITROL 4941

Solidna ochrona przed korozją podwozia w środowiskach silnie korozyjnych DINITROL 4941 / CAR to ochrona podwozia do stosowania w pojazdach podczas użytkowania, na trasach importowych oraz w zastosowaniach na rynku wtórnym. Nakładany na suchą i czystą powierzchnię, przylega zarówno do powierzchni lakierowanych, jak i pokrytych PVC lub podobnym. Produkt nie atakuje powierzchni cynkowych, gumowych i plastikowych. Czyste i ekonomiczne przetwarzanie on-line jest gwarantowane przez dobre właściwości aplikacyjne produktu i wysoką zawartość części stałych.

DINITROL 4010

Odporny inhibitor korozji do ochrony powierzchni i silnika Wyjątkowo odporny środek do ochrony powierzchni DINITROL 4010 może być również używany w wielu innych zastosowaniach. Może być stosowany zarówno do obszarów otwartych, jak i zamkniętych. Produkt wnika w sposób podobny do wosku próchniczego. Może być również stosowany w instalacjach elektrycznych, aby zapobiec korozji galwanicznej i innym negatywnym wpływom, takim jak wilgoć. DINITROL 4010 pozostawia twardą, przezroczystą powłokę odporną na kwasy, zasady i temperaturę do 200 °C. DINITROL 4010 może być również stosowany do czyszczenia obudów silników, silników i innych elementów, które muszą wytrzymać wysokie temperatury.

DINITROL 965 High Performance

Przyjazna dla środowiska, wodna ochrona powierzchni i silnika DINITROL 965 High Performance to przezroczysty inhibitor korozji do zastosowań w pojazdach i przemyśle. Produkt został specjalnie opracowany do ochrony powierzchni narażonych na działanie wysokich temperatur. DINITROL 965 High Performance tworzy wodoodporną, przypominającą farbę i odporną na ciepło warstwę. Produkt zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną żelaza, cynku i aluminium. Bardzo łatwo się aplikuje i zapewnia sprawną, czystą aplikację.

DINITROL 449

Powłoka podwozia na bazie wody zapewniająca wyjątkowo silną ochronę przed korozją DINITROL 449 to wodorozcieńczalna i bitumiczna emulsja do ochrony podwozia i przed uderzeniami kamieni o bardzo wysokiej ochronie mechanicznej. Może być stosowany razem z DINITROL 977 w aplikacji dwuwarstwowej. W miarę wysychania produkt zmienia kolor z niebieskiego na czarny. Po całkowitym wyschnięciu DINITROL 449 jest wysoce elastyczny i niezawodnie zapewnia długotrwałą ochronę – nawet w zmiennych warunkach klimatycznych.

Zaloguj się lub załóż konto