Strona główna » Program partnerski

ZAPROSZENIE DO SUKCESU
ZOSTAŃ PARTNEREM DINITROL W ZAKRESIE OCHRONY PRZED KOROZJĄ

TWOJA SPRZEDAŻ W TORZE WYPRZEDZANIA.

Zostań stacją antykorozyjną DINITROL i korzystaj z szybko rozwijającego się rynku. Zostań częścią ogólnopolskiej sieci oferującej doskonałą ochronę przed korozją. Mamy produkty, których potrzebujesz i dostarczymy niezbędną wiedzę na temat zastosowań, aby wspierać Cię na każdym etapie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz przenieść swój warsztat na wyższy poziom jako ekskluzywny partner DINITROL. Oferuj więcej usług nowym i lojalnym klientom i zwiększ swoje przychody.

Jakie są zalety stania się stacją antykorozyjną DINITROL? Od ponad 70 lat DINITROL jest jednym z wiodących dostawców systemów ochrony antykorozyjnej i można go znaleźć w warsztatach na całym świecie. Naszym celem jest zachowanie wartości oraz zwiększenie bezpieczeństwa i trwałości maszyn. Eksperci ufają produktom DINITROL. Z naszymi pierwszymi produktami do ochrony przed korozją wyznaczyliśmy już wzorce. Od tego czasu niestrudzenie pracujemy nad naszymi wysokiej jakości produktami, aby zawsze przewyższać poziom, który już osiągnęliśmy, dzięki nowym innowacyjnym produktom, które ułatwiają życie w warsztacie.

Wyróżnia nas nasze doświadczenie, elastyczność i ambicja, aby zawsze trochę się doskonalić. To pozwala nam chronić wszystko, co jest drogie naszym klientom. DINITROL jest również zaangażowany w dalszy rozwój swoich produktów z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju środowiska. Wykorzystujemy zasoby tak oszczędnie, jak to możliwe i wykorzystujemy nasze skumulowane innowacyjne atuty, aby opracowywać jeszcze lepsze produkty o jeszcze niższych emisjach. Jakość jest rozwiązaniem.

ZOSTAŃ PARTNEREM DINITROL W ZAKRESIE OCHRONY PRZED KOROZJĄ.

Zapewniamy stałe wsparcie, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoi Twoja firma, aby osiągnąć maksymalny sukces. Jako stacja DINITROL robisz duży krok we właściwym kierunku. DINITROL od ponad 70 lat uosabia niezawodność i innowacyjność. Kierujemy się dostarczaniem najlepszej możliwej jakości. Nieustannie rozwijamy i ulepszamy usługi dla naszych klientów, dzięki czemu zawsze jesteśmy silnym partnerem po Twojej stronie – pracujemy z Tobą na Twój sukces. Dołącz do nas już teraz i umieść sprzedaż na pasie wyprzedzania!

Zaloguj się lub załóż konto